INTUITIE
sau NOSTRADAMIE
(Data: 08/07/2010)
Regeretul
meu este ca, prima forma de editare avea si mai multa forta si il tinteam pe Florin pentru ca gandindu-ma la el si Piedro m-au inspirat:
Am si
inceput sa dau replica cuvenita, din nefericire o pana de curent, sora cu a'lea
planificate din vremuri de mult apuse, mi-a fu... gaurit ideea si mi-e foarte
greu sa o reproduc. Cand ma concentrez asupra unui lucru eu am senzatia ca intru-n
transa si imi curg cuvintele fara sa le caut. Acum efectiv trebuie sa gandesc
si nu am cu ce !!! Ideea de principiu era ca mesajul ma amuza si pentru ca m-am
conectat instantaneu cu prietenii mei Piedro si Florin, care abordeaza aceasta
tematica mie imi mai ramanea doar partea mecanica de interfata pe care o
stapanesc, dar cam de ordinul 1x10 la -10, fata de viteza de curgere a
cuvintelor...! Ideal ar fi sa ai un “cip” implantat, ca la asa o viteza sa poti
inregistra direct in memorie ca pe un hard de memorie. In fine. Senzatia pe
care o percep in pozitia primului editor, caruia ii multumesc pentru ca mi-a
trimis si mie mesajul, este ca editorul
este pe punctul de a ceda. Stiu eu, este disperat? E la limita rabdarii? In
orice caz vreau sa-l imbarbatez si sa-i dau o veste buna. Ceasul lor a sunat. Cum dracu de nu
vedeti acest lucru ?. Fie tu, editoriule, fie voi dragii mei prieteni! Eu din
pacate nu pot uzita de anumite notiuni ale limbii romane, nu indecente
neaparat, dar am si eu respect fata de mine,
pentru ca eventual sa le folosesc intr-un mediu adecvat, ca nu sunt
chiar atat de pudic, dar aici nu este
cadrul cel mai adecvat.
As vrea
doar sa va sugerez pe baza unor modele reale, ceea ce va poate fi de folos. Care
in viata voastra nu ati omorat un sarpe? Eu da! Si nu numai unul, si la propriu
si la figurat. Ei... va imaginati ca la inceput mi s-a zbarlit parul pe
cap, ca de mic a trebuit sa fac asta. Dar MAMA mea, mi-a transmis in
scurtu-i timp din asta lume niste gene adevarate. Vezi comentariul de azi la
"Mama mea" . L-am palit nu stiu de cate ori, dar evident palitura, prima
l-a ucis. Faptul ca se zbatea insa m-a determinat sa-mi fac treaba bine si
sigur. Tarziu am descoperit ca dupa prima lovitura, restul au fost RISIPA de
enrgie adrenalinizata.
Domnilor astia-s morti! Chiar nu vedeti? Nu
cunosc un model mai sugestiv asa ca digerati-l pe acesta ca-i adevarat. Ne
vedem peste 2-3 ani, hai sa zicem…. maxim zece ani si dicutam. NU cunosc nici o
prezicere din cate am facut pe cazuri studiate, care sa nu se fi adeverit, iar
gradul de precizie ete de 100% A SPUS LEONTIN si indraznesc sa va invit sa
NOTATI. Eu nu mor, voi poate desi nu va doresc asta, dar cel mai bine ma cunosc
pe mine. Baietii
SUNT MORTI! In fapt nu spun eu asta. ATENTIE! Eu pur si simplu vad
si descifrez ceea ce se cheama "UN MESAJ COSMIC AL UNIVERSULUI"
Puteti si
va rog chiar sa spuneti: Asta e nebun! Ei si ? Abia ati reusit sa identificati
prima litera din codul celor care pot depasi barierele ANVELOPEI TERRA. Basescu ?. Un seman de-al nostru fara nici un merit un fel de
sluga nenorocita. Eu nici nu l-as putea uri, pentru ceea ce a fost sau este.
Chiar nu insemna nimic. Ma faceti sa-mi murdaresc creierul, partea aia de 20%
cand rostesc astfel nume. Impostorii dinnaintea lui in system, ce au
crescut in complexitate au produs cele mai oculte roade.Pentru o mai buna intelegere
sa luam drept referinta pentru excatitate perioada 2000 i. I.Hr si pana dupa Evul Mediu tarziu. Atunci se
creaza legendele care se dovedesc utile in manipulare si opereaza si astazi
dupa un trend esponential. Din fericire, gratie celui 20% din zestrea genetica
care opereaza impotriva fortelor oculte, nu m-au prajit. Asa ca draga Florin , Piedro, dragii mei voi cei multi, pot sa zic ca
faceti bine ce faceti, dar va rog recititi modelul cu sarpele si dirijati-va
energiile catre ceva si mai util si sfant; frumosul, cultura in toate formele
ei studiul cunoasterii ca sa fim si mai bine pregatiti. Sa-i indemnam pe
semenii nostrii “ Ne loviti” sa faca acelasi lucru. Cunoasterea
este o cale sigura, iar eu altele nu cunosc sau sunt inferioare si mai putin eficiiente.Ce urmeaza suna
BINE.
E
incredibil poate pentru moment, dar nu uitati.Ceasul lor a sunat. Multi din cei
ce astazi (adevarul e clar, hoituri limbricoase, toti
tremura, au spasme) ne mai arata cat de innalti sunt, vor sta plecati si
ne vor face pantofii. Daca va grabiti atat de tare ...!Baieti! Haideti! Eu unul
sunt gata.Mai baieti de la (………) vedeti ca si prin bresla voastra pute, puneti
filtrele'alea bune sa nu putrezeasca toata lada!
………………………………………………………………………………………………
Ceea ce
auziti este de la un prieten nu un cacacios. Distribuiti aici pe TERA, in rest
am transmis eu peste tot. Fara lipsa de modestie mesajul a ajuns pana la
DUMNEZEU pentru ca am poarta deschisa cu adevarat. Eu sunt dintre cei care l-am
aparat cu puterile mele in libertatea de aici. L-am injurat si
iubit deopotriva, l-am cautat ne-ncrezator, l-am invocat numai cand aveam
nevoie, l-am negat, dar nu l-am abandonat de tot. Am crescut, m-am instruit, citesc,
studiez, caut si acum si am atins performanta care desfata. Am reusit sa ies
din modelul IMPOSTORIC, am eliminat confuziile si inteleg mai bine si mai
departe, tot ce se intampla in spatiul impostoric, in care toti dar TOTI,
toti dar TOTI il invoca pe DUMNEZEU. Iaca asta pentru mine inseamna BLASFEMIE
IMPOSTORICA si nu are nimic cu DUMNEZEUL adevarat. Ce mai! Mi-am dat
seama ca nu am gresit prea tare pentru ca nu am mancat si nu mananc din aceeasi
oala TERANA, cu “lingura mare” acoperit si inconjurat de mascarici. Nu
trebuie sa-i uram neaparat ca dupa cum stiti sub soare e loc pentru toti. Pur
si simplu traiesc dezinvolt cand ii vad, ma feresc sa deschid mai mult fanta de
acces a fluxului de informatii manipulatoare pe suport de tip HOIT, intru-cat
exita riscul sa scapi de sub control cantitatea de energie radianta “negativa” occult emanata (energia,
pentru cine nu stie, nu este negativa sau pozitiva, nu va luati dupa toti
prostii). Energia este fara semn. Efectele ei pot fi oculte, dorite sau
nedorite in functie de etelonul la care dorim sa ne raportam. Va dau
un exemplu practic TERA. Daca un motor electric se invarte intr-un sens sau
altul (orar sau antiorar) inseamna ca avem doua energii, pozitiva si
negativa? Nicidecum.
Arbitrar
stabilim chiar noi cei ce cunoastem acest lucru. Inca unul si pun punct.
Efectele campurilor sunt
tot mai bine cunoscute si mai e loc. Daca eu va urasc, sau pur si simplu gratie
unor facilitati va pot hipnotiza si va cad pantalonii in public, “subiectul
obiect” va avea ce tip de atitudine? Dar daca anumiti centri fie din zona 20%
fie din zona 80% ii sunt blocati, expusi s.a.m.d. si eu intervin si ii
deblochez sau activez, ce se va intampla? Nu vreau sa va plictisesc ci vreau sa
va spun doar ca depinde de care parte a etalonului, oricum arbitrar, ma situez.
Energia folosita , luata in valoare absoluta, este fara semn si numai una.
Efectele ei vor fi catalogate de observatori in funtie de etalon daca au
notiuni sau dupa cum le e pe plac sau nu . Ne exprimam adesea insa ca : enrgia
negativa ... pentru ca o asociem cu raul, fara a studia atent etalonul. Multumesc
pentru intelegere si rabdare. Nu pot incheia altfel decat ar spune Pavel Corut "Vom fi invingatori".
“Trageti” si incercati
sa fiti voi, voi si sinceri.
Leontin